Kursy indywidalne dla kadry menadżerskiej lub grupowe dedykowane dla zespołów

Dzięki kursom specjalistycznym w języku angielskim lub niemieckim, nabędziesz odpowiednich kompetencji aby poprawić komunikację w zepole, osiągać lepsze rezultaty w sprzedaży, budować trwałe relacje biznesowe, nauczysz się posługiwać narzędziami opartymi na AI oraz przygotujesz się na wyzwania miedzynarodowego rynku pracy.

Czego nauczysz się od…

Tomka

Storytelling danych dla firm

Jako ekspert w dziedzinie storytellingu danych, oferuję moim klientom wsparcie w wykorzystaniu danych biznesowych do budowy przekonujących historii. Moje doświadczenie umożliwia lepsze wykorzystanie informacji biznesowych, identyfikację nowych możliwości oraz zwiększenie efektywności działań marketingowych poprzez przekształcanie suchych danych w angażujące narracje. Dzięki temu pomagam firmom w lepszym zrozumieniu rynku i skuteczniejszej komunikacji z klientami.

Wartość biznesowa storytellingu danych

Dzięki mojemu wsparciu, firmy mogą budować głębsze relacje z klientami i wzmocnić swoją pozycję na rynku poprzez przyciąganie uwagi, budowanie zaufania i przekształcanie odbiorców w lojalnych klientów. Moje doświadczenie i umiejętności przekładają się na wymierne korzyści, w postaci lepszych wyników sprzedażowych i silniejszych relacji biznesowych.

Branding dla firm

W obszarze brandingu oferuję wsparcie w tworzeniu silnych i rozpoznawalnych marek. Moje doświadczenie umożliwia klientom budowanie tożsamości marki i przyciąganie uwagi klientów poprzez skuteczne budowanie opowieści marki. Dzięki mojej ekspertyzie, moi klienci osiągają sukces na rynku i zyskują większe zaufanie ze strony klientów, co przekłada się na lepsze wyniki biznesowe.

Marty

Podstawy sztucznej inteligencji w biznesie

Na kursie podstawy sztucznej inteligencji (AI) pokażę Wam jak wykorzystać podstawowe koncepcje i zastosowania sztucznej inteligencji w praktyce biznesowej. Uczestnicy kursu zdobędą fundamentalne informacje na temat AI, co pozwoli im lepiej zrozumieć rozwój technologiczny i jego potencjalne konsekwencje dla ich branży. Ponadto, zdobycie wiedzy na temat sztucznej inteligencji może otworzyć nowe możliwości zawodowe i umożliwić uczestnikom lepsze wykorzystanie narzędzi i technologii w swojej pracy.

12-tygodniowy program: AI i ChatGPT dla osobistego i zawodowego rozwoju spersonalizowana podróż dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie B2+.

Ten program indywidualny, wykonany specjalnie dla Ciebie, ma na celu dostarczenie Ci głębokiej wiedzy na temat sztucznej inteligencji, ze szczególnym uwzględnieniem ChatGPT. Dowiesz się, jak wykorzystać go, aby pomóc Ci w osobistym i zawodowym rozwoju.

Przez 12 tygodni będziemy zgłębiać wiele tematów. Rozpoczniemy od podstaw sztucznej inteligencji, jak zmniejszyć obawy przed technologią, jak rozpoznawać nieprawdziwe informacje oraz jak wykorzystać ChatGPT do poprawy umiejętności językowych, osobistego rozwoju i zadań zawodowych.

Dużym plusem tego specjalnie dla Ciebie stworzonego programu jest jego zdolność do dostosowywania się. Wiemy, że każdy uczy się na swój sposób. Dlatego ten program został stworzony tak, aby dopasować się do Twoich konkretnych potrzeb, postępów i zainteresowań. Włączyliśmy sesje powtórkowe o różnych porach, aby sprawdzić, jak sobie radzisz, i dokonać ewentualnych zmian w programie.

Aby upewnić się, że korzystasz maksymalnie z każdej sesji, dostarczymy Ci przydatne materiały do nauki, takie jak artykuły, wykłady wideo i inne zasoby przed każdą sesją.

Dawida

Dwujęzyczny przedsiębiorca wywodzący się z HR i business management.

Pomaga polskim firmom obrać kierunek wejścia na rynki zagraniczne, łącząc z tym komunikację po angielsku.

Wykorzystując rozległą wiedzę z biznesu, dwujęzyczność i certyfikację International Coaching Federation szkolił kadrę menadżerską z firm takich jak Meta, InterCars, KGHM, Grupa Żywiec, MediDesk czy Empik.

Doświadczony mentor i konsultant HR, pasjonat futurologii. Skupia się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych i biznesowych w języku angielskim, łącząc praktykę językową z wiedzą z zakresu zarządzania i technologii.

12-tygodniowy program: Pitching oraz prezentacje biznesowe dla prezesów oraz właścicieli firm 

Angielski dla HR

Angielski dla Dyrektorów, Managerów oraz C+ level w firmach i organizacjach 

Sprinty językowe – zajęcia 30 minutowe dla najbardziej zajętych stanowisk w biznesie 

Podstawy AI w biznesie