Wakacyjne kursy językowe to najlepsza inwestycja w siebie, jaką możesz sobie podarować. Sprawdź, ile możesz zyskać, ucząc się z nami! Promocja trwa do końca czerwca.

wakacyjne
kursy językowe

ZAJĘCIA INDYWIDUANE ZAJĘCIA GRUPOWE

ANGIELSKI
BEZ LEKTORA?

WCHODZĘ W TO!

Odkryj nowy wymiar nauki!

  1. Wybierasz język.
  2. Kupujesz wybrany pakiet.
  3. Wypełniasz ankietę potrzeb, którą Ci prześlemy po zakupie.
  4. Startujesz z kursem.

To takie proste.
Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w okresie lipiec-wrzesień!

Czego nauczysz się w wakacje?

W ofercie mamy kursy języka angielskiego oraz niemieckiego

Poza tym sam wybierasz, czy wolisz zajęcia grupowe, czy indywidualne. Możesz uczyć się przez internet lub stacjonarnie.

ANGIELSKI NIEMIECKI
Sylwia Karoń
Sylwia Karoń
2022-11-14
Jestem bardzo zadowolona z eBooków edukacyjnych, szczególnie polecam ten dotyczący branży medycznej („Czy na sali jest lekarz?”). Dobra robota!
Kira Sukhoboichenko
Kira Sukhoboichenko
2022-10-28
Trzy tygodnie temu bałam się, chociażby odezwać w języku angielskim. Teraz nie mogę się doczekać kolejnych "zajęć" (a raczej rozmów), by móc go praktykować. Nadal mam ogromne trudności w komunikacji, ale już się nie wstydzę, a przynajmniej nie przed Mają. Udowodniła mi, że nie ma się czego wstydzić, a nauka angielskiego może być przyjemnością. Nie wymaga, a pokazuje, jak będzie lepiej. Opowiadamy sobie różne historie, dzielimy się marzeniami, planami, czytamy, uczy mnie nowych słówek, ale przede wszystkim naprawdę dużo się śmiejemy. Czuję naprawdę się świetnie na tych rozmowach. Bardzo mi brakowało takiej osoby! Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że trafiłam na Tomka i Alfa Lingua! Dziękuję<3
Magdalena Adamus
Magdalena Adamus
2022-10-24
Polecam serdecznie lektora Marcina! Świetna komunikacja, ciekawe zajęcia, elastyczne podejście do ucznia i jego potrzeb! Merytoryczne zajęcia w bardzo przyjemnej atmosferze.
Bartosz Wielkopolski
Bartosz Wielkopolski
2022-10-14
Tomek to totalnie inny poziom jeżeli chodzi o naukę angielskiego. Nie jest to kolejna przeciętna szkoła językowa lecąca utartymi schematami, które tak naprawdę w żaden sposób nie zwiększają Twoich kompetencji i wartości na rynku. W Alfa Lingua pierwszy raz miałem poczucie, że to ja jestem najważniejszy, a to całkiem fajne uczucie. Jeżeli oczekujesz skutecznej pomocy z językiem angielskim lub niemieckim to już co zrobić 😉
Luiza Marzec
Luiza Marzec
2022-10-13
Jestem bardzo mile zaskoczona tym ,że języka można uczyć się w sposób tak bezstresowy i beztroski. Uczymy się przez konwersację co jest ważne, ponieważ z czasem nie odczuwa się blokady językowej. Skrypty do zajęć przygotowane są w sposób przejrzysty dla każdego.Wygodnie się ich używa. Atmosfera podczas zajęć jest przyjacielska i bardzo na luzie.Dzięki temu nie ma odczucia ,że coś nie wychodzi czy czegoś nie wiem, zapomina się o wstydzie i zażenowaniu. Dziękuję panu Marcinowi za miło spędzany wspólnie czas . Polecam wszystkim ....pogadasz sobie i nawet nie ogarniesz kiedy będziesz operować językiem bez oporów.
Maggie Grasswatcher
Maggie Grasswatcher
2022-10-12
Bardzo polecam szkołę językową Alfa Lingua, która ma indywidualne podejście do klienta w doborze lektora, który odpowiada twoim potrzebom i oczekiwaniom. Korzystam z ich usług od ponad roku i szczerze polecam wszystkim tym, którzy rozważają podjęcie nauki języka.
Żyleta 95
Żyleta 95
2022-10-09
Jako trener personalny potrzebowałem kursu języka angielskiego o profilu z naciskiem na medycynę, fizjoterapię oraz sport. Wszytko dostałem w jednym miejscu podczas świetnego kursu indywidualnego. Mój angielski szybko stał się płynny i mogłem spełnić swoje marzenie o współpracy z obcojęzycznymi klientami na terenie Warszawy i okolic.
Dawid Gościk
Dawid Gościk
2022-04-05
Trafiłem pod do-słowną opiekę Tomasza kiedy rozpoczynałem podbój rynku swoją marką osobistą. Wsparcie budowania marki w kontekście słów, storytelling'u oraz rozwoju osobistego pozwoliło mi doprecyzować mój kierunek oraz co wnoszę do rynku. Faktycznie sukces zaczął się od słów. Szczerze polecam tego eksperta. Dawid Gościk - David's Methods
Mon ika
Mon ika
2022-04-01
Naprawdę oryginalne podejście w tworzeniu treści, solidne tłumaczenia oraz warsztaty ze storytellingu. Jeśli szukacie firmy innej niż wszystkie, to już samo określenie agencja językowa jest czymś dotąd niespotykanym. Polecam!

01. ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

EN

Kurs angielskiego

Zainwestuj w swój rozwój. Z nami będziesz uczył się tego, co naprawdę Ci się przyda w życiu. Możesz wybrać u nas jeden z trzech pakietów kursu.

10 godzin angielskiego

20 godzin angielskiego

30 godzin angielskiego

Zapisz się na wybrany kurs

WCHODZĘ W TO!

DE

Kurs niemieckiego

Każdy z kursów indywidualnych zrealizujesz online lub stacjonarnie w Warszawie przy ulicy Nowy Świat.

10 godzin niemieckiego

20 godzin niemieckiego

30 godzin niemieckiego

Zapisz się na wybrany kurs

WCHODZĘ W TO

02. ZAJĘCIA GRUPOWE

A może kurs stacjonarny w małej grupie?

Zajęcia stacjonarne w grupach oraz indywidualnie poprowadzi nie kto inny jak założyciel Alfa Lingua, Tomasz Bill – trener językowy, mentor oraz storyteller, który zawodowo opowiada historie ludzi i marek i to w kilku językach.

meet TheBill

Przyjmujemy zapisy na wakacyjne kursy grupowe.

Chcesz wykorzystać letnie miesiące, by poszerzyć swoje umiejętności językowe?

Nauka języków obcych w agencji językowej to zupełnie inne doświadczenie. Rozwijamy Ciebie i Twoje kompetencje w języku obcym. Nudnym i standardowym kursom mówimy stanowcze NIE.

Okres wakacyjny to idealna okazja, aby opanować język swoich marzeń i zainwestować w swoją przyszłość.

Zamiast drogiej ryby czy zapiekanek nad morzem czy w górach, zainwestuj w siebie. Spraw sobie wakacyjny kurs językowy… wyjdzie taniej ????.

dajemy ci

Gwarancję

Nie musisz rezygnować z urlopu ani zmieniać swojego harmonogramu. Nasze kursy online dają Ci możliwość nauki języka w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy jedynie stabilne połączenie internetowe, a możesz zanurzyć się w świecie języka bez wychodzenia z domu.Zróżnicowany program

Niezależnie od poziomu zaawansowania i celów nauki, kurs projektujemy pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Nasze programy obejmują rozwijanie wszystkich umiejętności językowych: słuchania, czytania, mówienia i pisania. Dodatkowo oferujemy specjalistyczne kursy biznesowe i przygotowanie do egzaminów językowych.

Zapewniamy swobodną atmosferę przy zdobywaniu konkretnej wiedzy

Poza tym w cenie:

  • Obszerny raport potwierdzający Twoje kompetencje językowe

  • Certyfikat potwierdzający znajomość języka obcego

  • Darmową konsultację po zakończonym kursie, tak by sprawdzić Twoje postępy i ewentualnie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę w dalszym procesie nauki

  • Zniżkę na kursy językowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich

A może potrzebujesz porozmawiać o Twoich językowych potrzebach przez telefon? 

tel: + 48 531 074 525
Pokaż pełną stronę