Dlaczego angielski dla firm?

Ten wyjątkowy program został opracowany z myślą o zespołach profesjonalistów, którzy w krótkim czasie muszą opanować umiejętność płynnego posługiwania się językiem w sytuacjach biznesowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla zespołów, które na co dzień posługują się językiem angielskim lub mają w planach rozszerzyć swoje działania w środowisku międzynarodowym. 

ENTERPRISE – kurs języka angielskiego biznesowego – oferuje innowacyjny program nauczania, opracowany na podstawie oryginalnych materiałów, przy współudziale lektorów, którzy oprócz nauczania języka, posiadają również doświadczenie w biznesie. W ramach szkolenia zapewniamy elementy szkoleń z kompetencji miękkich, które są dostosowane do potrzeb każdego zespołu, takich jak:  umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, skuteczne zamykanie procesu sprzedaży oraz negocjacje. Potrzeby każdego zespołu mogą być inne, dlatego za każdym razem program kursu tworzymy na bieżąco.

Kurs jest skierowany dla osób:

  • Aktywnych w międzynarodowym środowisku biznesowym lub planujących pracę, gdzie znajomość angielskiego jest kluczowa, a chcą polepszyć swoje umiejętności komunikacyjne w tym języku.
  • Poszukujących większej pewności siebie w prowadzeniu biznesowych rozmów po angielsku, co przyczyni się do bardziej efektywnej wymiany informacji z klientami zagranicznymi.
  • Chcących poznać specjalistyczne słownictwo i zwroty biznesowe w języku angielskim, które pozwolą na precyzyjne i zwięzłe wyrażanie się.
  • Znających dobrze swój fach, ale napotykających trudności w płynnym wykorzystaniu języka obcego i potrzebujących wsparcia lektora w przełamywaniu barier językowych.
  • Dla których awans zawodowy wiąże się z osiągnięciem minimum poziomu B1 w komunikacji biznesowej po angielsku.

Czego można się spodziewać po ukończeniu kursu:

✅ Poprawy samooceny oraz komfortu w komunikacji biznesowej po angielsku.

✅ Zdobycia cennych kompetencji miękkich docenianych w międzynarodowym biznesie.

✅ Zwiększenia szans na korzystniejsze warunki wynagrodzenia.

✅ Pomocy w budowaniu solidnych relacji biznesowych na arenie międzynarodowej.

Ponadto dzięki naszemu kursowi Twój zespół i Ty zaoszczędzicie czas i środki finansowe, unikając konieczności długotrwałego uczęszczania do tradycyjnych szkół językowych. 

Dodatkowo:

  • Specjalnie opracowane materiały dydaktyczne dopasowane do Waszych potrzeb po każdym spotkaniu.
  • Możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu wraz z poziomem osiągniętym w języku angielskim (na życzenie). 
  • Korzystny rabat przy wyborze pakietu 20 zajęć z góry.
  • Bezpośredni kontakt z lektorem oraz możliwość zadawania pytań nawet poza zajęciami.
  • Dostęp do platformy edukacyjnej (dla zespołów powyżej 20 osób)

Jak możemy językowo wesprzeć Twoją firmę? 

Porozmawiajmy o tym