Stworzyliśmy Agencję Językową w kontrze do kursów o sztywnych programach oferowanych pracownikom i przedsiębiorcom.

Piszemy nasze kursy od zera i są one odzwierciedleniem potrzeb danego zespołu.

Inspirujemy się dobrze znaną w branży technologicznej metodologią Agile (podejście zwinne). Co to oznacza w praktyce?

01

Tworzymy elastyczne plany lekcji z możliwością szybkiej adaptacji.

02

Będą krótkie, ale intensywne okresy nauczania z jasno określonymi wspólnie z Tobą celami.

03

Szybka zareagujemy na Twoje potrzeby i dynamiczne dostosowywanie zajęć. Nawet najlepsi czasem potrzebują powtórki z poziomu. A1-A2 🙂

Uczysz się tylko tego, co jest Ci potrzebne i co Cię interesuje.

Pozwól, że się przedstawimy…

Tomasz Bill

ZAŁOŻYCIEL AGENCJI JĘZYKOWEJ ALFA LINGUA
Uszanowanie wszystkim miłośnikom i miłośniczkom języków obcych, kreatywności i nieszablonowego podejścia w nauczaniu! 
 
Zawodowo zajmuję się projektowaniem języków komunikacji marek, zespołów oraz ludzi z wykorzystaniem storytellingu. Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej, filozofii oraz wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzę cykl autorskich warsztatów poświęconych stroytellinngowi i komunikacji biznesowej. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach ze storytellingu, komunikacji wewnętrznej oraz strategii komunikacji dedykowanych klientom biznesowym, wśród których znalazły się takie marki jak Bosch, Publink, Polski Komitet Olimpijski, Telemedi, Devapo czy Nomios.
 
W Alfa Lingua uczymy języków, wspieramy działy HR w procesie rekrutacji i weryfikacji znajomości języków obcych, a do tego zajmujemy się tłumaczeniami treści. 
 
Wiem jak szczególnie w dzisiejszych czasach ważny jest rozwój osobisty oraz znajomość języków obcych. Stworzyłem Alfa Lingua z myślą o tym, by zadbać o rozwój Twoich własnych kompetencji w języku obcym, a nie tylko Z języka obcego. 
 
Napisz do mnie na tomaszbill@alfalingua.pl lub na hello@tomaszbill.pl

Marta Skorwider

Manager ds. operacyjnych i rozwoju

Jako pasjonatka pracy z ludźmi od lat towarzyszę moim klientom z branży IT w ich rozwoju językowym i zawodowym. Specjalizuję się w pracy z osobami na stanowiskach kierowniczych w metodzie coachingu językowego, pomagając im doskonalić nie tylko swój język, ale również inne istotne kompetencje zawodowe, takie jak wykorzystanie narzędzi AI w celu zwiększenia efektywności. W Alfą Lingua prowadzę indywidualne kursy angielskiego oraz kurs podstaw sztucznej inteligencji po angielsku.

Pracę magisterską o sztucznej inteligencji, którą napisałam na Wydziale Filozofii w Poznaniu. Biegłość językowa w języku angielskim oraz znajomość nowych technologii pozwalają mi na regularne uaktualnianie swojej wiedzy o AI oraz na swobodną komunikację z klientami z branży IT.

Na co dzień jestem związana z branżą IT jako Business Developer na rynki polskie i zagraniczne.

Dawid

Manager ds. operacyjnych i rozwoju

Dwujęzyczny przedsiębiorca wywodzący się z HR i Business Management.

Pomaga polskim firmom obrać kierunek wejścia na rynki zagraniczne, łącząc z tym komunikację po angielsku. 

Specjalizuje się w kursach dedykowanych branży HR oraz w przygotowywaniu dyrektorów, managerów wyższego szczebla oraz właścicieli firm do pitchingu, pozyskiwania funduszy na rozwój biznesu. 

Wykorzystując rozległą wiedzę z biznesu, dwujęzyczność i certyfikację International Coaching Federation szkolił kadrę menadżerską z firm takich jak Meta, InterCars, KGHM, Grupa Żywiec, MediDesk czy Empik.

Tak to piszą o współpracy z nami…

Cieszymy się każdą pozytywną opinią:)

„Dawno nie dostałam tak spersonalizowanej usługi. Kurs indywidualny jak gdyby stworzony dla mnie. Uczestniczyłam w wielu kursach, nudziłam się, poziom był niedostosowany do moich umiejętności. Trafiłam na agencję językową Tomka – Alfa Lingua. Petarda! Na taką naukę języka czekałam!”

Joanna Jezior-Sojka / CEO Contract Meble

Chciałabym polecić Alfa Lingua tym, którzy szukają nie tylko solidnego partnera w obsłudze kursów językowych dla pracowników, ale przede wszystkim chcą zbudować relację z kursantami oraz dla którego Customer Success i rozwój osobisty ludzi jest absolutnym priorytetem. 

Monika Lubecka / COO Telemedi

Poza szkoleniami dla naszych pracowników z języka polskiego, niemieckiego oraz angielskiego, zaproponowano nam również wsparcie przy tworzeniu oraz redagowaniu treści w języku angielskim. Pracownicy są bardzo zadowoleni z kursów, a nasze wpisy na blogu zyskały lekkości i przede wszystkim skuteczności. 

Adam Liberadzki / CEO Devapo

Alfa Lingua to profesjonalna szkoła angielskiego z indywidualnym podejściem do klienta. Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka lub doskonalić swoje obecne umiejętności.

Katarzyna Fremi / Co-Founderka Business-Lab
Kursy i szkolenia tylko z Alfa Lingua! Przyszłam podszkolić swój angielski, a jednocześnie skorzystałam z warsztatu komunikacji w biznesie i storytellingu. Ich slogan mówi sam za siebie: Twój sukces zaczyna się od słów. Faktycznie, zupełnie inaczej komunikuję się teraz z klientami i zwracam uwagę na to co i jak mówię. Polecam!
 
Joanna Janiszewska / CEO Expat

Współpracujemy z firmą Alfa-Lingua od 2022 roku w zakresie szkoleń z języka angielskiego. Przez ten czas pracownicy szkoły Alfa-Lingua wychodzą naprzeciw naszym potrzebom w organizacji zajęć dla naszych pracowników. Lektorzy są świetnie przygotowani do zajęć pod względem językowym i pedagogicznym. Zajęcia są prowadzone w sposób atrakcyjny z wykorzystaniem różnych materiałów dydaktycznych i dopasowane do poziomu znajomości języka uczestników. Cenimy sobie zarówno łatwość w kontakcie z lektorami, jak i elastyczne podejście szkoły do naszych indywidualnych potrzeb.

 
Joanna Wręga / P&C Coordinator Cromwell Property Group

Masz pytanie?

Wyślij do nas wiadomość!