Czy da się wydobyć z języków
ich cały potencjał w jednym miejscu?

… oczywiście, że się da.

Agencja językowa to miejsce, w którym miłość do języków obcych, edukacji oraz kreatywności łączą się w całość.

To miejsce stworzyliśmy z myślą o możliwie najszerszym podejściu do znajomości języków i wykorzystaniu ich w komunikacji. Dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje kursów i szkoleń językowych, tłumaczeń materiałów marketingowych, korekt tekstów, a do tego solidnego wsparcia w zakresie oceny kompetencji kandydatów do Twojej firmy lub Twoich obecnych pracowników, to… potrzebujesz właśnie agencji językowej, która pomoże Ci w każdym z tych aspektów z osobna lub całościowo.

Po co korzystać z agencji językowej?

01

Powód 1

Wszystko co ma słowo „agencja” w nazwie jest po prostu bardziej nowoczesne 

02

Powód 2

a skoro mowa o nowoczesności, to drugim powodem jest nieszablonowe i kreatywne podejście do nauczania języków obcych 

03

Powód 3

co płynnie pozwala przejść do 3 punktu jakim jest kompleksowość naszej usługi – języki obce dają ogromne możliwości, a my chcemy z nich korzystać w jednym miejscu: wygodnie, skutecznie i kreatywnie 

… więc jeśli Ty lub Twoja firma poszukujecie obecnie partnera w językowym rozwoju pracowników czy biznesu, to agencja językowa jest czymś zupełnie nowym na rynku. To powiew świeżości wraz z kreatywnym podejściem w nauczaniu oraz prowadzeniu szkoleń na niespotykaną dotąd skalę. 

Tak to piszą o współpracy z nami…

Cieszymy się każdą pozytywną opinią:)

„Dawno nie dostałam tak spersonalizowanej usługi. Kurs indywidualny jak gdyby stworzony dla mnie. Uczestniczyłam w wielu kursach, nudziłam się, poziom był niedostosowany do moich umiejętności. Trafiłam na agencję językową Tomka – Alfa Lingua. Petarda! Na taką naukę języka czekałam!”

Joanna Jezior-Sojka / CEO Contract Meble

Chciałabym polecić Alfa Lingua tym, którzy szukają nie tylko solidnego partnera w obsłudze kursów językowych dla pracowników, ale przede wszystkim chcą zbudować relację z kursantami oraz dla którego Customer Success i rozwój osobisty ludzi jest absolutnym priorytetem. 

Monika Lubecka / COO Telemedi

Poza szkoleniami dla naszych pracowników z języka polskiego, niemieckiego oraz angielskiego, zaproponowano nam również wsparcie przy tworzeniu oraz redagowaniu treści w języku angielskim. Pracownicy są bardzo zadowoleni z kursów, a nasze wpisy na blogu zyskały lekkości i przede wszystkim skuteczności. 

Adam Liberadzki / CEO Devapo

Alfa Lingua to profesjonalna szkoła angielskiego z indywidualnym podejściem do klienta. Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka lub doskonalić swoje obecne umiejętności.

Katarzyna Fremi / Co-Founderka Business-Lab
Kursy i szkolenia tylko z Alfa Lingua! Przyszłam podszkolić swój angielski, a jednocześnie skorzystałam z warsztatu komunikacji w biznesie i storytellingu. Ich slogan mówi sam za siebie: Twój sukces zaczyna się od słów. Faktycznie, zupełnie inaczej komunikuję się teraz z klientami i zwracam uwagę na to co i jak mówię. Polecam!
 
Joanna Janiszewska / CEO Expat

Współpracujemy z firmą Alfa-Lingua od 2022 roku w zakresie szkoleń z języka angielskiego. Przez ten czas pracownicy szkoły Alfa-Lingua wychodzą naprzeciw naszym potrzebom w organizacji zajęć dla naszych pracowników. Lektorzy są świetnie przygotowani do zajęć pod względem językowym i pedagogicznym. Zajęcia są prowadzone w sposób atrakcyjny z wykorzystaniem różnych materiałów dydaktycznych i dopasowane do poziomu znajomości języka uczestników. Cenimy sobie zarówno łatwość w kontakcie z lektorami, jak i elastyczne podejście szkoły do naszych indywidualnych potrzeb.

 
Joanna Wręga / P&C Coordinator Cromwell Property Group

Tomasz Bill

ZAŁOŻYCIEL AGENCJI JĘZYKOWEJ ALFA LINGUA
Uszanowanie wszystkim miłośnikom i miłośniczkom języków obcych, kreatywności i nieszablonowego podejścia w nauczaniu! 
Jestem Tomasz i z wykształcenia jestem lingwistą oraz filzofem. Od zawsze marzyłem, aby stworzyć miejsce, które wydobędzie z języków obcych ich cały potencjał i szerokie spektrum możliwości jakie dają. W pewien marcowy piątek wpadłem na pomysł utworzenia agencji językowej, gdzie pasja do języków, zamiłowanie do edukacji i kreatywność łączą się w jedno. 
 
Uczymy języków, wspieramy działy HR w procesie rekrutacji i weryfikacji znajomości języków obcych, a do tego zajmujemy się tłumaczeniami treści. 
 
Wiem jak szczególnie w dzisiejszych czasach ważny jest rozwój osobisty oraz znajomość języków obcych. Stworzyłem Alfa Lingua z myślą o tym, by zadbać o rozwój Twoich własnych kompetencji w języku obcym, a nie tylko Z języka obcego. 
 
… na codzień działam również pod szyldem swojej marki osobistej jako copywriter przyszłości oraz orędownik storytellingu jako najefektywniejszego narzędzia do budowania marek. 
 

Uczymy, szkolimy, rozwijamy Cię w języku obcym, a do tego językowo wspieramy firmy w ich zagranicznych biznesowych podróżach oraz działy HR w ocenie kompetencji pracowników i nie tylko.

Agencja językowa
– wchodzę w to!  

Tak, porozmawiajmy.